Gotowa do lata – depilacja laserowa od MobilnaDepilacja.pl. Obawy, pytania i odpowiedzi!

Depilacja laserowa w wersji mobilnej!

Zgodnie z obietnicą, przedstawiam Wam post, dotyczący depilacji laserowej. W weekend miałam przyjemność poddać się zabiegowi wykonanemu przez Adę, założycielkę marki MobilnaDepilacja.pl

Przygotowania do zabiegu depilacji laserowej

Takiego zabiegu nie można wykonać od tak sobie! Trzeba się do niego poważnie przygotować. Przede wszystkim, aż na 3 miesiące przed należy zakończyć terapię hormonalną. Do miesiąca przed nim trzeba zrezygnować z opalania oraz usuwania włosków za pomocą pęsetki, wosku (z cebulką). Później należy zrezygnować z herbat, zawierających wybrane zioła, a tydzień przed zabiegiem nie wolno wykonywać peelingu skóry oraz przyjmować witaminy A. Na dzień przed zabiegiem należy depilowane miejsce ogolić zwyczajną maszynką, najlepiej na delikatnym środku, który nie wywoła podrażnień. Więcej bardziej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie MobilnaDepilacja.pl

Depilacja laserowa – obawy, pytania

Uff, dobrnęliśmy do najprzyjemniejszej rzeczy, czyli zabiegu 🙂 Muszę się Wam przyznać, że bardzo bałam się zabiegu depilacji laserowej. Po pierwsze ze względu na działanie lasera (czy mnie oparzy, jak bardzo to będzie bolało, jak bardzo podrażni skórę?). Dręczyło mnie naprawdę wiele pytań. Jednak po długiej rozmowie z Adą część moich obaw odeszła w niepamięć, a ja rozpoczęłam przygotowania do depilacji.
Przed przystąpieniem do zabiegu musiałam wypełnić ankietę

Depilacja laserowa – dzień próby

Na weekend byłam umówiona z Adą. Przyjechała do mnie ze sprzętem, którego zdjęcia znajdziecie poniżej i który zrobił na mnie ogromne wrażenie! Nie sądziłam, że laser będzie aż tak duży 🙂 Przed zabiegiem wypełniłam specjalny kwestionariusz konsultacyjny, który na szczęście zakwalifikował mnie do wykonania depilacji. Po pozytywnej weryfikacji Ada zadbała o to, żeby zabieg rozpoczął się, trwał i zakończył w przemiłej atmosferze pełnej profesjonalizmu, zrozumienia i poczucia komfortu. Odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania, rozwiała wątpliwości i przekazała jedną najważniejszą informację – nie ma się czego bać. No i zaczęłyśmy!
Zestaw dla Mistrzyni i osoby depilowanej. Bo bezpieczeństwo w trakcie zabiegu jest najważniejsze!

“Może boleć”

To zdanie wywołało u mnie poczucie lekkiego poddenerwowania, ale byłabym naiwna, gdybym sądziła, że nic nie będzie bolało. Zwykle w trakcie zabiegu może pojawić się ból, podobny do uczucia ukłucia w depilowanym miejscu, wywołany strzałem z lasera. Miałam chyba ogromne szczęście, bo… Nie bolało mnie zupełnie nic. Gdybym miała się mocno uprzeć, poczułam ukłucie chyba ze 2 razy. Ale ani raz więcej! Wiem, że wiele kobiet nie wykonuje tego typu depilacji w obawie o podrażnienia. Przed zabiegiem wykonałyśmy próbę lasera, w celu dopasowania odpowiednio intensywnej wiązki, zwalczającej owłosienie. Okazało się, że moja skóra bardzo pozytywnie zareagowała na laser! Mija 48 godzina od wykonania zabiegu, a skóra ani przez sekundę nie była czerwona. Rano widziałam zaledwie lekkie zaróżowienie, które wyglądało jak delikatny rumieniec na policzkach… Zniknęło kilka sekund po kąpieli 😉

Teraz trzeba powtarzać

Jeden zabieg to nie wszystko. Na razie trzeba powtarzać je co 4-5 tygodni, a pierwsze efekty mają być widoczne mniej więcej po 3 zabiegu. Niemniej jednak wszystko zależy od skóry, włosków, gospodarki hormonalnej i wieeelu innych czynników. Ale jestem bardzo ciekawa, kiedy uda mi się dostrzec pierwsze efekty. Nie mogę się doczekać, żeby podzielić się z Wami informacją dotyczącą właśnie nich!

O MobilnaDepilacja.pl

Marka ta została założona przez Adę, wykonującą zabiegi osobiście. Największym plusem Mobilnej Depilacji jest właśnie jej mobilność! Brak salonu stacjonarnego otwiera ogromne możliwości wykonywania zabiegów w domu klientek, z czego byłam ogromnie zadowolona. Nie musiałam nigdzie dojeżdżać, poznawać nowego miejsca, przyzwyczajać się do niego, a później po zabiegu wracać do domu przez pół miasta. To niezwykła wygoda, moim zdaniem przede wszystkim dla Matek, które chcą o siebie zadbać, a nie zawsze mają na to aż tyle czasu. Wygospodarowanie chwili na zabieg we własnym domu jest o wiele prostsze, niż proces wyjścia z domu, dojazdu do gabinetu i powrotu. Jestem pewna, że taka forma dbania o siebie spodoba się też długo pracującym osobom, które po pracy mają siłę wyłącznie na powrót do domu, ale jednocześnie chciałyby poddać się takiego rodzaju zabiegowi. Bo należy też wspomnieć, że depilacja laserowa to zabieg nie tylko dla kobiet, ale również mężczyzn! Nie musicie martwić się, że nie macie w domu twardej powierzchni do leżenia, odpowiednich akcesoriów – Ada przywozi ze sobą wszystko: od lasera i specjalnego łózka, po ręczniki na okularkach skończywszy! Ze swojej strony nie musicie mieć absolutnie NIC.
Podsumowanie i wersja skompresowana
Tak jak pisałam na swoim Instagramie, depilacja laserowa to najprzyjemniejsza forma depilacji, z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia. Jak dla mnie zupełnie bezbolesna, szybka, nie wywołująca żadnych podrażnień (a w przypadku maszynki wolałabym nie mówić, ani nie pokazywać, jak reaguje na nią moja skóra…). Ogromnym plusem Mobilnej Depilacji jest możliwość umówienia się na zabieg w domu, ale na największe uznanie zasługuje Ada. Dzięki niej przeszłam przez cały zabieg z uśmiechem na ustach, pozbywając się wszelkich obaw. Jest prawdziwą profesjonalistką, która zadbała o fantastyczną atmosferę oraz doskonale wykonany zabieg.
Mam dla Was specjalny prezent: kod rabatowy na depilację laserową od MobilnaDepilacja.pl Na hasło “minimedge” otrzymacie aż 10% zniżki na wszystkie rodzaje depilacji. Uwaga! Zniżka sumuje się z innymi rabatami, dostępnymi na stronie. Nogi, pachy, bikini – wszystko, o czym tylko zamarzycie!
Dane kontaktowe
tel. +48 508 368 052
Obszar działania: Warszawa
Laser przyjechał w takim specjalnym kontenerku. Od razu skojarzył mi się ze skrzynią na sprzęt muzyczny!
 
Tu widzicie cały panel sterowania laserem. To właśnie na nim Ada dobiera parametry,
najbardziej odpowiadające Waszej skórze
Przed zabiegiem zastanawiałam się, czy wygodniej będzie na kanapie, czy na krześle. BŁĄD!
Ada przywozi ze sobą wszystko, czego trzeba w trakcie zabiegu! Nawet łóżko kosmetyczne!
Było dużo kabli 🙂

00 comments on “Gotowa do lata – depilacja laserowa od MobilnaDepilacja.pl. Obawy, pytania i odpowiedzi!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *